Випуск студентів очно-заочного відділення

Vipusk5 жовтня 2011 року відбувся випуск студентів  очно-заочного відділення Київського Біблійного інституту  за програмами пасторського служіння та християнської освіти.  Протягом чотирьох років студенти з Київської, Рівненської, Волинської, Херсонської,  Чернівецької, Вінницької областей, здобуваючи богословську освіту, мали можливість застосовувати отримані знання в практичному служінні в місцевих церквах. 

4 жовтня студенти складали усний комплексний екзамен, на якому показали відповідний рівень знань біблійних, богословських та практичних дисциплін.

 На урочистій церемонії випуску бакалаврів з привітальним словом до випускників звернулися ректор КБІ Сергій Манелюк,  регіональний заступник, єпископ об’єднання церков ХВЄ Херсонської області  Олександр Бабійчук, відповідальний за місіонерську діяльність Асамблей Божих США в у Північно-Західній Євразії Норм Едвардс, Президент Євангельської теологічної семінарії  Арнольд  Ластінгер.  

З подячним словом від випускників очно-заочного відділення виступив староста групи Олександр Савчук. Зі словом настанови до випускників звернувся старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко, підкресливши важливість слідування за Ісусом в практичному житті та служінні на прикладі 12 учнів Христа. Ісус сказав, що зробить їх ловцями людей, але за умови повного посвячення  в ході  слідування за Ним.

 Після вручення дипломів  старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко та Президент Євангельської теологічної семінарії  Арнольд  Ластінгер звершили молитву благословення  за випускників на подальшу працю на Божій ниві.

Leave a comment