На місію зі студентської лави

mmsh_vyp_6На місію зі студентської лави – випускники четвертої Міжнародної місіонерської школи розпланували, де будуть служити.

21 серпня відбулася церемонія випуску майбутніх місіонерів. «Цього року я особливо задоволений результатами роботи Міжнародної місіонерської школи, –  ділиться її координатор Антон Кукса. – Адже переважна більшість студентів пов’язують з Місією своє найближче майбутнє.  Є навіть ті, хто готовий одразу, не повертаючись після навчання додому, їхати на місіонерську точку».

За словами Антона Кукси напередодні випуску ММШ зі студентами провели співбесіду представники дирекції місії «Голос надії». 16 із 24 випускників виявили бажання працювати у цій, відомій в Україні та за її межами місіонерській організації. Також у групі є вже діючі місіонери окремих церков і ті, хто планує розпочинати місіонерське служіння персонально.

     «Слава Богу, за вас, друзі! Ми будемо молитися, підтримувати вас духовно. Не бійтесь, ідіть крок  за кроком, і Бог буде відкривати подальший шлях», – надихав випускників координатор під час урочистого вручення сертифікатів випускникам 21 серпня.

     Привітати випускників прийшли рідні, друзі, викладачі КБІ. Зокрема зі словом наставлення до місіонерів звернувся ректор КБІ Сергій Манелюк та пастор київської церкви «Сілоам» Сергій Вознюк. Також місіонер з Кореї пастор Кім, який у свій час десять років служив в Узбекистані та був депортований звідти за проповідь Євангелії. Студенти в свою чергу щиро подякували усім викладачам та засновникам Місіонерської школи, а також зробили невеликий подарунок для студентів, які вчитимуться в КБІ надалі – праску.

     Ми попросили декого з  випускників коротко розповісти про себе та про свої плани на майбутнє.

 Нематжон Багіров,  місіонер, служитель церкви ХВЄ м. Жашків:

1122_3

– Народився я у Середній Азії, в місті Самарканд. На початку 90-х переїхав до України, де згодом почав служити Господу.  Зараз я служитель церкви «Сілоам», у місті Жашків, разом з дружиною  Нілуфар трудимось на місіонерській точці. До речі і у ММШ ми були разом з нашим шестирічним сином Андрійком, який терпляче очікував на батьків під час лекцій.  Є бажання, щоб ті знання, які мені Бог вклав у серце в Місіонерській школі, я зумів втілити на практиці. Також дуже хочу продовжити навчання у КБІ.

Христина Гулій, м. Івано-Франківськ:

1122_1

– Я виросла з бабусею і з дев’яти років відвідую церкву ХВЄ, мама померла. Ще у 12 років відчула місіонерський поклик, та чекала часу, коли зможу служити. Тож коли мені запропонували приїхати в ММШ, чітко зрозуміла: «Це те, що тобі потрібно!» У Школі я отримала відповіді на багато своїх запитань, але ще більше запитань виникло – зрозуміла скільки багато всього не знаю. Планую використовувати набуті знання на місії  і вчитися далі. Моє покликання – служити єврейському народу в Україні, в Ізраїлі та в інших країнах. Вірю, що Бог відкриває двері, і вже є запрошення на місії, головне – це бажання служити.

 Іван Ярошенко, м. Ромни, Сумська обл.

1122_2

– У своїй церкві я несу служіння молодіжного пастора. Радий, що в Місіонерській школі Біблія відкрилась по-новому, побачив як багато є різних методів праці. Дуже сподобалися лекції шведського викладача Раулі Лехтонена (виконавчого директора місії «Світло для народів» – ред.) про місіонерство та загальну картину християнства в світі. Що ж до моїх планів, то у листопаді разом зі своїм другом Ігорем, теж випускником ММШ, планую здійснити першу розвідувальну поїздку до Польщі, у Люблін. Там плануємо створити місіонерську точку і працювати з молоддю, бо у Польщі вчиться багато українських студентів і для них теж треба нести Боже Слово.

Для довідки

    Міжнародна місіонерська школа на базі Київського біблійного інституту проходить вже вчетверте. Співзасновником її є міжконфесійна місії «Світло для народів», яка охоплює близько 30 країн світу, у тому числі – країни Східної Європи, Китай, СНД, Монголію, Туреччину та Північну Корею. Мета – підготувати місіонерів для досягнення Євангелієм Ісуса Христа малих народностей, відкриття нових церков та розвиток діючих національних церков.

mmsh_vyp_5

mmsh_vyp_3mmsh_vyp_1mmsh_vyp_2

mmsh_vyp_4