Про нас

Київський Біблійний інститут Церкви Християн Віри Євангельської України (КБІ) – це вищий християнський навчальний заклад, який здійснює підготовку духовних працівників з метою задоволення потреб помісних церков ХВЄ України.

kbi-front

Навчальний заклад було засновано в березні 1993 року завдяки спільній праці Союзу Християн Віри Євангельської України та Асамблей Божих США. 22 липня 1993 року Рада у справах релігій при Кабінеті Міністрів України зареєструвала Київський Біблійний інститут як вищий навчальний заклад Союзу ХВЄ України.

Молодим людям, які відчувають від Господа покликання на служіння і бажають здобути для цього необхідні знання та навички, інститут пропонує 4-річні очно-заочні програми за спеціальностями “Пасторське служіння” та “Християнська педагогіка”, 2,5-річні очно-заочні програми за спеціальністю “Жіноче служіння” та “Євангелізаційне служіння”, а також “Місіонерське служіння” (3-місячні літні курси у співпраці з місією “Світло для народів”, Швеція).

Викладачі КБІ – це духовні служителі, які мають відповідний освітньо-кваліфікаційний рівень та досвід у сферах християнського життя та служіння.

Після закінчення інституту випускники отримують диплом бакалавра богослов’я та пасторського служіння або бакалавра богослов’я та християнської педагогіки, диплом християнського служителя або християнського працівника. Випускники бакалаврських програм продовжують навчання за магістерськими програмами в Україні та за її межами.

За весь період  випустилось 489 студентів стаціонару, 688 студентів очно-заочного навчання та 175 студентів міжнародної місіонерської школи, які несуть довгострокове і короткострокове служіння у 23 країнах.

У чотириповерховій будівлі КБІ загальною площею близько 2000 кв. м містяться аудиторії, актова зала, бібліотека, їдальня і гуртожиток інституту. Бібліотека налічує понад 15 тисяч примірників книг і постійно поповнюється новими виданнями.

Київський Біблійний інститут – це місце підготовки християнських служителів, які виховуються спільними зусиллями багатьох: молитвами служителів, працею викладачів та служінням працівників.

КБІ готує духовних працівників, які працюють в областях України та за її межами як:
  • пастори і проповідники;
  • викладачі богословських дисциплін;
  • вчителі недільних шкіл;
  • євангелісти та місіонери;
  • керівники молоді;
  • відповідальні за жіноче служіння;
  • соціальні працівники та ін.