Зцілення душевних ран (листопад 2023)

КИЇВСЬКИЙ БІБЛІЙНИЙ ІНСТИТУТУТ
Українське Біблійне товариство

Запрошуємо на короткострокові курси з кризового консультування підготовки служителів, за програмами Українського Біблійного Товариства “Зцілення душевних ран”. 

Що це за програма?

«Зцілення душевних ран» – унікальна міжнародна програма, яка розроблена Інститутом Зцілення Травм (Trauma Healing Institute) при Американському Біблійному Товаристві та впроваджена в більш ніж 100 країнах світу (налічується 7500 фасилітаторів, програма провадиться на 120 мовах).                                                                                     

Програма створена для надання допомоги людям, які мають фізичні, емоційні або душевні травми, що викликані різноманітними причинами.                                                                                  

За роки існування програми «Зцілення душевних ран» в Україні, починаючи з 2016 року, у навчанні прийняли участь понад 3000 осіб, підготовлено 500 служителів – протестантів, католиків, греко-католиків, православних, які на систематичній основі проводять групи зцілення для потребуючих у своїх середовищах.

Чим вона унікальна?

Служіння Зцілення Душевних Ран в Україні – це унікальна програма, в основі якої поєднуються біблійні принципи та принципи психічного здоров’я людини. Ми розуміємо, що справжнє зцілення душі може дати лише Бог, і тому Його Слово – це найголовніший помічник на шляху до зцілення, тому в програмі використовується більше 300 біблійних посилань.

Але в той самий момент, як в фізичному тілі важливі медичні знання для надання допомоги, так і в психічному здоров’ї людини важливе розуміння фундаментальних принципів.                                      

Злиття цих двох основ допомагають не лише кожній людині отримати зцілення та відновлення, але й якісно навчитись допомагати іншим людям.

Для кого ці курси?

В першу чергу цільова аудиторія – це люди, які потребують допомоги, люди яким необхідне внутрішнє зцілення і вони прагнуть його одержати. 
Не менш важлива аудиторія – це люди, які отримавши зцілення для себе, готові допомагати іншим.

Скільки триватиме навчання?

Курси триватимуть 1 тиждень, а саме з 27 листопада по 01 грудня 2023 року.

Метод викладання - фасилітація

Основним методом викладання в нашій програмі є метод фасилітації. Відвідуючи наші навчальні програми, ви не зустрінете лекторів, спікерів та вчителів. Навчання проходить по методиці фасилітації, так як і сам курс навчання готує фасилітаторів.

Розклад курсів

Буде опубліковано пізніше

Де проходитиме навчання?

Курси проходитимуть на базі «Територія змін», с. Скригалівка, Фастівського району, Київської області. База має всі умови для навчання та проживання.

Подача документів завершується 17 листопада

Зарахування на курс відбувається за результатами обробки анкет приймальною комісією.

 

Абітурієнт повинен:

  • Любити Господа, бути Йому вірним і вести християнський спосіб життя;
  • Бути членом помісної євангельської церкви;
  • Мати рекомендацію пастора;
  • Мати бажання присвятити себе праці на духовній ниві.

Детальна інформація:

  • Моб. телефон (067) 99 77 922  – Мудрий Іван Олегович (координатор курсів)

ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ ДЛЯ ВСТУПУ