Ласкаво просимо до КБІ!
Інститут приймає студентів на конкурсній основі незалежно від статі. При вступі до КБІ перевага надається абітурієнтам, старшим 19 років, які мають стаж служіння в церкві.
Керівництво місцевих церков та обласних об’єднань несе відповідальність за моральний і духовний стан абітурієнтів, яких вони рекомендують на навчання.
Пропонуємо навчання за спеціальностями:
Жіноче служіння
2,5-річна очно-заочна програма
Євангелізаційне служіння
2,5-річна очно-заочна програма
Звукооператор церковного служіння
1-річна очно-заочна програма
До складу приймальної комісії входять представники Правління УЦХВЄ та педагогічної ради інституту. За результатами співбесіди приймальна комісія відбирає абітурієнтів для навчання в інституті. Їх зараховують студентами 1-го курсу очно-заочної форми навчання. Зарахування студентів на навчання протягом року допускається в окремих випадках.
![](http://kbi.org.ua/wp-content/uploads/2016/09/kbi-front.jpg)
Абітурієнт повинен:
- Любити Господа, бути Йому вірним і вести християнський спосіб життя;
- Бути членом церкви УЦХВЄ не менше 1 року;
- Мати середню освіту;
- Бути згідним з віровченням і Статутом УЦХВЄ;
- Мати тверде рішення присвятити себе праці на духовній ниві.
Очно-заочне відділення
Для вступу в інститут абітурієнт подає до приймальної комісії такі документи:
- Анкету;
- Рекомендацію від пастора місцевої церкви;
- Медичну довідку ф.86-у;
- 3 фотокартки розміром 3х4;
- Копію атестата про середню освіту;
- Копію диплома про вищу освіту та додаток до нього (якщо така є).
Абітурієнтів зараховують студентами 1-го курсу на очно-заочну форму навчання за результатами співбесіди. Перша сесія очно-заочної форми навчання розпочинається з вересня.
![oksana_malishuk oksana_malishuk](http://kbi.org.ua/wp-content/uploads/2016/09/oksana_malishuk.jpg)
![luda_bak luda_bak](http://kbi.org.ua/wp-content/uploads/2016/09/luda_bak.jpg)