Зцілення душевних ран & Долаючи лихо (весна 2023)

КИЇВСЬКИЙ БІБЛІЙНИЙ ІНСТИТУТУТ
Українське Біблійне товариство

05 травня завершився п’ятиденний курс кризового консультування за програмою Українського Біблійного товариства, «Зцілення душевних ран».

Що це за програма?

«Зцілення душевних ран» – унікальна міжнародна програма, яка розроблена Інститутом Зцілення Травм (Trauma Healing Institute) при Американському Біблійному Товаристві та впроваджена в більш ніж 100 країнах світу (налічується 7500 фасилітаторів, програма провадиться на 120 мовах).                                                                                     

Програма створена для надання допомоги людям, які мають фізичні, емоційні або душевні травми, що викликані різноманітними причинами.                                                                                  

За роки існування програми «Зцілення душевних ран» в Україні, починаючи з 2016 року, у навчанні прийняли участь понад 3000 осіб, підготовлено 500 служителів – протестантів, католиків, греко-католиків, православних, які на систематичній основі проводять групи зцілення для потребуючих у своїх середовищах.

Чим вона унікальна?

Служіння Зцілення Душевних Ран в Україні – це унікальна програма, в основі якої поєднуються біблійні принципи та принципи психічного здоров’я людини. Ми розуміємо, що справжнє зцілення душі може дати лише Бог, і тому Його Слово – це найголовніший помічник на шляху до зцілення, тому в програмі використовується більше 300 біблійних посилань.

Але в той самий момент, як в фізичному тілі важливі медичні знання для надання допомоги, так і в психічному здоров’ї людини важливе розуміння фундаментальних принципів.                                      

Злиття цих двох основ допомагають не лише кожній людині отримати зцілення та відновлення, але й якісно навчитись допомагати іншим людям.

Для кого ці курси?

В першу чергу цільова аудиторія – це люди, які потребують допомоги, люди яким необхідне внутрішнє зцілення і вони прагнуть його одержати. 
Не менш важлива аудиторія – це люди, які отримавши зцілення для себе, готові допомагати іншим.

Скільки тривало навчання?

Курси тривали 1 тиждень, а саме з 1 по 6 травня 2023 року.

Метод викладання - фасилітація

Основним методом викладання в нашій програмі є метод фасилітації. Відвідуючи наші навчальні програми, ви не зустрінете лекторів, спікерів та вчителів. Навчання проходить по методиці фасилітації, так як і сам курс навчання готує фасилітаторів.

Де проходитило навчання?

Курси проходитимуть на базі «Територія змін», с. Скригалівка, Фастівського району, Київської області. База має всі умови для навчання та проживання.

Протягом п’яти днів 45 студентів вивчали Біблійні та психологічні принципи здоров’я людини. У процесі навчання відчувався особливий Божий дотик, який зцілював душевні рани самих учасників курсу, що безумовно сприятиме їх успішному служінню для травмованих війною українців. Нагадаємо, що більша частина студентів із деокупованих та прифронтових областей Україні, зокрема із Запорізької, Харківської, Сумської, Чернігівської, Київської та інших областей.

У процесі короткої церемонії вручення сертифікатів, студенти дякували Богу, спонсорам та організаторам навчання, яке безумовно стане великою допомогою для їх подальшого служіння.

Програма стала можливою завдяки співпраці Київського Біблійного інституту та Українського Біблійного товариства. Велика подяка християнам Фінляндії та християнській організації «Патмос», які постійно моляться за Україну і завдяки фінансовій підтримці яких став можливим даний тижневий курс.

Наприкінці церемонії вручення сертифікатів, була звершена особлива молитва вдячності Богу за подарований час навчання та молитва прохання Божої благодаті у зціленні людських сердець. «Нехай Господь зробить вас інструментом у руках його цілющої благодаті» – побажав усім, ректор Київського Біблійного інституту, Довиденко Олександр.

 

 

Абітурієнт повинен:

  • Любити Господа, бути Йому вірним і вести християнський спосіб життя;
  • Бути членом помісної євангельської церкви;
  • Мати рекомендацію пастора;
  • Мати бажання присвятити себе праці на духовній ниві.

Детальна інформація:

  • Моб. телефон (093) 92 45 102 – координатор курсів
  • E-mail: [email protected]

ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ ДЛЯ ВСТУПУ