Київський біблійний інститут відзначив 30-річчя черговим великим випуском студентів

«З Божої ласки, сьогодні ми маємо 71 випускника…» – цими словами розпочав церемонію випуску ректор Київського Біблійного інституту Олександр Довиденко.

Цей випуск по-своєму особливий, адже присвячений 30-тій річниці служіння Київського Біблійного інституту.

Перша частина випуску була присвячена історії КБІ, з якою ознайомив присутніх Олександр Довиденко. Старший єпископ УЦХВЄ Анатолій Козачок привітав усіх онлайн, наголосивши на важливості триматися Божого Слова, щоб і надалі звершувати своє служіння.
Розповідь про співпрацю місіонерів Асамблей Бога США та Української Церкви Християн Віри Євангельської супроводжувалася підбіркою історичних фото. Початок спільної діяльності відкрив можливості для якісного навчання служителів місцевих церков.
Онлайн-привітання виголосили перші два ректори КБІ —  Сергій Озеруга, Віктор Прохор, а колишні ректори Віктор Шевчук та Сергій Манелюк завітали особисто. З відеопривітанням звернувся до присутніх Раулі Лехтонен, служитель із Скандинавії, який уже багато років співпрацює з КБІ у підготовці служителів.
Промовці згадували про різні програми КБІ, про співпрацю з департаментами УЦХВЄ та обговорювали плани на майбутнє.
І знову звучали слова вітання — старшого пресвітера Волинського обласного об’єднання УЦХВЄ Михайла Близнюка, членів Ради директорів КБІ Андрія Мартинова та Віталія Зозулі. Від імені студентів першого набору промовляв пастор церкви Ігор Скоць, від Департаменту освіти вітальне слово виголосив Богдан Галюк, від Департаменту жіночого служіння — Оксана Маліщук.

Привітав присутніх пастор церкви «Спасіння» Микола Климчук, на базі якої функціонує Волинська філія КБІ, заступник відповідального за освіту у Волинському об’єднанні Микола Волков та директор Волинської філії КБІ Віктор Котяш.
Серед гостей свята було багато служителів УЦХВЄ — випускників КБІ минулих років. Наприкінці першої частини свята голова Ради директорів КБІ Михайло Паночко звершив молитву за всіх працівників Київського та Волинського офісів КБІ.
Друга частина — то був, власне, випуск. Понад сімдесят активних служителів стали випускниками закладу цього року. Це 22 бакалаври пасторського служіння та християнської педагогіки, 4 бакалаври церковного служіння і 28 молодших бакалаврів церковного служіння Волинської філії, 1 випускник євангелізаційного служіння та 16 випускниць жіночого служіння.
Завдяки онлайн-трансляції з місця події на церемонії вручення дипломів могли побувати всі охочі.
Від студентів бакалаврату КБІ промовляв Богдан Субботський, від групи сестер жіночого служіння — Віта Головач, від молодших бакалаврів Волинської філії — Давид Дацький.  Усі вони підкреслювали цінність процесу навчання і дякували Богу за можливість навчатися в КБІ.
На завершення свята почесний єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко поділився словом і помолився за випускників та гостей.
Упродовж свята співом щиро служила сім’я Біликів.
Закінчилося свято спільною фотосесією та частуванням від церкви «Спасіння».