![](http://kbi.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/photo_2021-11-23_14-07-20-300x225.jpg)
Щиро вітаємо старшого єпископа Української Церкви Християн Віри Євангельської та Голову ради директорів Київського Біблійного інституту із 70-річним ювілеєм!
⠀
Дякуємо Господу за ваше багаторічне служіння Церкві Христовій, а також, за вашу підтримку Київського Біблійного інституту. Зважаючи на всі виклики сучасного життя молимось, щоб Господь дав вам міцного здоров‘я, мудрості, сили та Божого керівництва у вашому подальшому служінні!
⠀