Вітаємо з Різдвом Христовим і Новим Роком

Бог дав нам прожити ще один не простий рік. Але не дивлячись на усі труднощі, ми ще раз переконалися в тому, що наш Небесний Батько є завжди вірним. Він посилав усе необхідне для нашого життя та побожності, підтримуючи нас у наших випробування, втратах та складних обставинах.

На порозі нового 2021 року, я хочу побажати Вам рясних Божих благословень, щоби у Вашій великій християнській родині завжди панувала Божа любов та взаєморозуміння. Нехай Ваші доми будуть острівцями спокою, щастя та злагоди у цьому неспокійному життєвому морі. Нехай Ваше особисте життя буде наповнене спрагою по Бозі, по Його відкриттям та діям. Нехай Бог наповнить Ваші серця силою, натхненням та невичерпаною енергією на вирішення Ваших побутових та духовних питань у наступному році.

«І молюсь я про те, щоб ваша любов примножалась ще більше та більше в пізнанні й усякім дослідженні, щоб ви досліджували те, що краще, щоб чисті та цілі були Христового дня, наповнені плодів праведности через Ісуса Христа, на славу та на хвалу Божу» (Фил.1:9-11)

Із молитвами про Вас

ректор Київського Біблійного інституту

Довиденко Олександр Віталійович