Випуск студентів очно-заочного відділення-2013

ozn_201316 жовтня 2013 року відбувся випуск студентів очно-заочного відділення Київського Біблійного інституту за програмами бакалавра пасторського служіння та християнської педагогіки; християнського служителя, християнського працівника та вчителя біблійних класів.

Протягом чотирьох років студенти з різних областей України здобували богословську освіту та застосовували отримані знання у практичному служінні в місцевих церквах. 14-15 жовтня студенти складали усний комплексний екзамен, на якому показали відповідний рівень знань біблійних, богословських і практичних дисциплін.

На урочистій церемонії випуску бакалаврів вітальне слово виголошували ректор КБІ Сергій Манелюк, перший заступник старшого єпископа ЦХВЄУ Микола Синюк, старший пастор Київського міського об’єднання церков ХВЄ Анатолій Козачок, відповідальний за відділ освіти ЦХВЄУ Віктор Вознюк, президент Євангельської теологічної семінарії Арнольд Ластінгер.

Від імені випускників зі словом подяки виступив староста курсу Коваленко Веніамін, випускниця Мокієнко Марія заспівала псалом, а також група випускників виконала авторську пісню про навчання в КБІ, яку написав цьогорічний випускник.

Зі словом настанови до випускників звернувся старший єпископ ЦХВЕУ Михайло Паночко, в якому бажав випускникам бути воїнами Ісуса Христа, а також триматися Біблії, від якої отримують здоровий розум, здорову віру, науку, слова та здорове життя. Святкування випуску завершилося молитвою благословення та святковим фуршетом.

4vv

3vv

2_vv

1_Vv