Випуск методистів дитячого та підліткового служіння

vypusk_metod_422 березня 2017 р. колектив Київського біблійного інституту благословив студентів-випускників до нелегкої праці на ниві Божій. Дипломи було вручено 31 випускнику, кожен з яких вже не перший рік у служінні. Тож навчання в інституті для більшості з них – це можливість не лише отримати диплом, але, насамперед, підвищити кваліфікацію для праці з дітьми.

vypusk_metod_1Група, у якій зібралися студенти із одинадцяти областей України, навчалася протягом півтора року (пройшли шість сесій). Отримана кваліфікація дає можливість випускникам не лише працювати вчителями, але й на належному рівні займатися розробкою і написанням навчальних програм, різного роду проектів.

Привітати випускників прийшов старший пресвітер Київського обласного об’єднання ЦХВЄУ Олександр Озеруга, який повів присутніх у молитві благословення. Також свої побажання передали сестри-служителі, які багато сил докладають для розвитку дитячого служіння у своїх областях, Наталя Савчук з Хмельниччини та Оксана Фурт з Дніпропетровщини.

Напутнє слово своїм колегам сказала завідувачка відділу дитячого служіння ЦХВЄУ Лариса Мурах, до її побажань приєдналася відповідальна за євангелізаційний напрямок у дитячому служінні Тетяна Сердюк. А ведучою урочистого зібрання була декан КБІ Алла Нечипорук.

vypusk_metod_3Основну проповідь цього святкового служіння говорив викладач КБІ, пастор київської церкви «Сілоам» Сергій Вознюк. Він назвав три причини вигорання служителів: це – завищені цілі, невідповідність і страх (за себе, сім’ю, здоров’я, перед майбутнім). «Кущ в пустелі не згорав, бо в ньому був Бог. Ми говоримо про вогонь, який запалює на служіння…

Горіти і не згорати можна, при наявності справжньої Божої любові у серці» – підкреслив промовець. За словами Сергія Михайловича для цього треба бути охрещеним Духом Святим (Дії 1:8), служити згідно зі своїм даром (1Пет.4:10), фокусуватися на своєму служінні (1Тим 4:15). А також мати очевидний успіх в своєму служінні. Успіх Давида в поєдинку з Голіафом, був тісно пов’язаний з його минулими успіхами, коли боронив батькових овець від хижаків.

У свою чергу студенти щиро подякували усьому викладацькому складу КБІ за чудову можливість зростати духовно і професійно. Випускники ділилися враженнями, як Бог по особливому благословляв і підтримував їх через навчання.

vypusk_metod_2«Ми стали однією сім’єю» – звучало в цей день з кафедри. І це не просто слова – це те, що Бог робить з людьми, які щиро Його люблять і служать Йому.