Випуск жіночого служіння

11 червня в Київському Біблійному інституті було свято – 18 сестер отримали дипломи бакалавра жіночого служіння, 15 – дипломи організаторки жіночого служіння.

З вітальним словом до випускниць звернувся ректор КБІ Олександр Довиденко, підкресливши цінність жіночого служіння в церквах і привілей біблійного закладу – служити жінкам у спорядженні для виконання Божого призначення.

Старший пресвітер КМО Сергій Вознюк наголосив на важливості служіння жінкам, яким Бог дав великий потенціал.

Заступниця завідувачки департаменту жіночого служіння Людмила Бендус підкреслила важливість слідування за Ісусом у служінні людям і готовності платити ціну, яка матиме вічні наслідки – спасенні душі.

Декан КБІ Алла Нечипорук нагадала історію виникнення спеціалізації «Жіноче служіння» у відповідь на прохання Віри Деркач ініціювати навчання для жінок.

Ректор Коростенської семінарії практичного богослов‘я Віталій Лисюк подякував за визнання багаторічного служіння обласних відповідальних сестер ступенем бакалавра.

З подячним словом від випускниць звернулися Ірина Бендус та Лідія Іванченко.

Заступник старшого єпископа УЦХВЄ Анатолій Козачок побажав гостроти духовного бачення, щоб бути плідними в служінні та залежати від думки Бога, а не людей. І звершив молитву благословення за випускниць.

Завершилося свято спільними фото і святковим банкетом. Але життя триває. І якщо ви відчуваєте поклик вийти на ті пополовілі ниви, де так бракує навчених, споряджених і посвячених працівників, – ласкаво просимо до КБІ.